Шлях по сайту: Новини Спішіть добро творити!

ДВНЗ Донбаський державний педагогічний університет

Спішіть добро творити!

Друк

1 грудня на факультеті психології, економіки та управління студенти-психологи 4 курсу (куратор доц. Сергєєва І.В.) організували та провели благодійний захід, присвячений Дню людей з обмеженими можливостями.

Під час заходу в формі презентації присутні студенти та викладачі пригадали історію виникнення цього дня, дізнались про видатних особистостей (вчені, політичні діячі, спортсмени, письменники, композитори, музиканти, художники, артисти) минулого та сьогодення, які мали функціональні обмеження, але досягли значних успіхів.

Учасники заходу зазначили важливість зміни соціальних установок, які панують у суспільній свідомості стосовно сприйняття людей, що живуть з інвалідністю, і тому потребують особливої уваги. Були обговорені правила спілкування та поведінки, які мають допомогти таким людям відчути себе рівними серед здорових співгромадян.

На завершення заходу було зібрано кошти на придбання канцтоварів для дітей з особливостями психофізичного розвитку – вихованців дитячого садку № 16 «Рушничок» м. Слов’яньска, який періодично відвідують майбутні психологи під час навчальних занять та психологічної практики. Активну участь у благодійній акції взяли участь не тільки студенти-психологи, а й учні Слов’янського педагогічного ліцею.

Організатори акції відвідали дитячий садок, де поспілкувались із вихованцями, адміністрацією закладу та передали придбані канцелярські товари (пластилін, олівці, фарби, розмальовки, папір тощо).

Отже, долучившись до благодійної акції, студенти та учні вчились розуміти, співчувати, жертвувати, допомагати…

Доцент кафедри психології І.В. Сергєєва

  •