Шлях по сайту: Новини Акція боротьби зі СНІДом

ДВНЗ Донбаський державний педагогічний університет

Акція боротьби зі СНІДом

Друк

На факультеті психології, економіки та управління відбулися заходи до Міжнародного дня боротьби зі СНІДом. Зазначимо, що 1 грудня відзначається Всесвітній День боротьби зі СНІДом. На сьогодні в Україні ситуація із захворюванням на ВІЛ та СНІД є критичною, тому дуже важливою є профілактична робота серед молоді, оскільки саме вони є найбільш уразливою категорією.

Студенти 3 курсу спеціальності «Психологія» зі своїм куратором Дейниченко Л.М. підготували і провели акцію «Червону стрічку носять небайдужі». Зокрема, 5 грудня студенти роздавали червоні стрічки, власноруч створили символічне дерево життя з червоної стрічки «Єднаємося заради життя!», що символізує про небайдужість молоді до цієї надзвичайно важливої проблеми. Також відбувся перегляд фільму «Вірне рішення – все, що треба знати про ВІЛ» із метою підвищення рівня інформованості з проблеми ВІЛ/СНІД, про методи захисту від хвороби. Були проведені виховні години у групах на теми: «СНІД – український варіант історії хвороби»; «Дізнайся про СНІД більше – захисти себе!». Ця акція проводилась із метою долучення кожного до цієї події, а саме привернути уваги студентів до проблеми цінності людського життя, а також формування толерантного ставлення до людей, які живуть із позитивним ВІЛ-статусом.

Студенти виявили зацікавленість до цієї проблеми, підготували доповіді, відбулася змістовна дискусія, щодо причин зростання ВІЛ інфікованих серед молоді в Україні особливо за останні 2 роки. Зосередили увагу на питаннях профілактики та попередженні захворювання на ВІЛ та СНІД серед молоді.

СНІДу боятися не потрібно, про нього потрібно більше знати !!!

Доцент кафедри психології Л.М. Дейниченко

  •