Шлях по сайту: Новини Міжнародна науково-практична Інтернет-конференція

ДВНЗ Донбаський державний педагогічний університет

Міжнародна науково-практична Інтернет-конференція

Друк

8 грудня на базі ДВНЗ «Донбаський державний педагогічний університет» за участю викладачів кафедри психології відбулася Міжнародна науково-практична Інтернет-конференція.

У конференції брали участь викладачі та студенти Академії управління та адміністрації в Ополі (Польща), Бердянського державного педагогічного університету (Україна), Кавказького міжнародного університету (Грузія), Центрального українського державного педагогічного університету Володимира Винниченко (Україна). Від нашого університету на конференції були присутні доктора педагогічних наук кафедри педагогіки, кандидати психологічних наук кафедри психології та загальної психології, студенти факультету психології, економіки та управління спеціальності «Психологія».

Конференція була присвячена актуальній проблематиці сьогодення: «Сучасні проблеми стандартів покращення життя в глобалізованому світі». Піднімалися питання освіти як форми управління інтелектуальним капіталом людей у постпродуктивному віці; від навчально-професійної депривації до професійного щастя; формування здорового способу життя через систему фізичного виховання школярів як один з пріоритетних напрямів державної політики у 90-х р.р. ХХ ст.; доступ до освіти як фактор якості життя: реалізація в Україні цілей сталого розвитку та ін.

Магістрантка спеціальності «Психологія» Качило А. під керівництвом кандидата педагогічних наук, доцента кафедри психології Дейниченко Л.М. підготували виступ на тему: «Сімейні цінності та їх роль в підвищенні якості життя молоді». Під час конференції виникали проблемні питанні і відбувалася жвава дискусія, у якій брали участь, як викладачі, так і студенти.

  •