Шлях по сайту: Новини ДДПУ

ДВНЗ Донбаський державний педагогічний університет

Новини

Куріння – справа кепська!

Друк

12 вересня старшим викладачем кафедри логопедії та спеціальної психології Дяченко Л.О. було проведено профілактичну лекцію «Шкода тютюнопаління та її пагубні наслідки» зі студентами 2 – 4 курсів, за участю декана факультету спеціальної освіти професора Мамічевої О.В. і доцента Кордонець В.В.

Кожен із нас хоча б раз у житті чув про шкоду паління, але все одно деякі люди продовжують «димити». Чому? Чи варто взагалі кидати, оскільки це приносить задоволення?

Детальніше...
 

SPORTFEST до Дня фізичної культури та спорту

Друк

Традиційно у другу суботу вересня відзначається свято всіх прихильників здорового способу життя, фізкультурників, спортсменів, ветеранів спорту – День фізичної культури і спорту. За всіх часів саме здорові духом і тілом люди складали опору суспільства, адже спорт не тільки дає здоров'я, він загартовує характер і волю.

Детальніше...
 

Шановна Ларисо Миколаївно! Щиро вітаємо з ювілеєм!

Друк

Бажаємо квітів та мирного неба

Грошей та здоров'я ще більше, ніж треба.

Хай доля вам щастя багато дає,

Зозуля сто років життя накує.

Хай справдяться мрії, здійсняться дива,

Хай кругом від сміху іде голова,

Достатку – у будні, в свята – подарунків,

Гарних подій, доброти, поцілунків!

Колектив кафедри української мови та літератури.

 

До своїх витоків

Друк

11 вересня студенти 3 курсу спеціальності Дошкільна освіта в межах вивчення дисципліни «Українське народознавство в дошкільному закладі» на чолі із викладачем Іванчук С.А. та куратором Дроновою О.О. відвідали музей народної архітектури, побуту та дитячої творчості в селі Прелесне.

Детальніше...
 

Ми пам’ятаємо!

Друк

Студенти 1 курсу спеціальності Дошкільна освіта педагогічного факультету разом із куратором Вознюк А.А. та завідувачкою кафедри загальної психології Шайдою Н.П. 6 вересня в День визволення Слов'янська від німецько-фашиських загарбників взяли участь у покладанні квітів до Меморіалу загиблих воїнів Другої світової війни.

Детальніше...
 

Студенти факультету спеціальної освіти вшанували пам’ять ветеранів Другої світової війни

Друк

6 вересня студенти факультету спеціальної освіти разом із доцентом Кордонець В.В. відвідали мітинг-реквієм «Із пам'яттю в серці», поклали квіти до братської могили й вшанували подвиг присутніх на мітингу ветеранів.

Детальніше...
 

Шановний Максиме Аркадійовичу! Щиро вітаємо з ювілеєм!

Друк

Хай буде натхнення, завзяття та сили,

Щоб мир та любов Ви у серці носили,

Щоб спокій жив з Вами в оселі завжди

І щиро раділи новому дню Ви!

Кар’єра щоб вгору летіла як птах,

Удача присутня хай буде в ділах,

Бо посмішка щира та світла душа

Вам личать і зараз, і кожного дня.

 

Колектив кафедри української мови та літератури

 

Перша кураторська година на філологічному факультеті

Друк

У кожного студента на початку навчання виникає безліч запитань, складаються і незрозумілі ситуації. Найпершою ланкою в допомозі вирішення повсякденних питань є куратори. Основним напрямом їхньої навчально-виховної роботи зі студентами є надання потрібної допомоги. Маючи певний досвід та необхідні знання, вони із задоволенням надаватимуть інформацію цікаву для студентів.

Детальніше...
 

(Не) кураторська година на філологічному факультету

Друк

Із року в рік на початку золотої осені філологічний факультет ДДПУ радо відчиняє двері перед своїми дорогими студентами. І, як правило, новий навчальний рік починається з кураторської години. А тому 2 вересня студенти-першокурсники разом із кураторами О.І. Сушко й Т.В. Поляковою провели свій перший виховний захід у форматі «(Не) кураторської години», на якому в теплій, товариській атмосфері познайомилися з історією університету, який незабаром відзначатиме свій 80-літній ювілей, а також послухали цікаві розповіді кураторів про звичаї і традиції філологічного факультету.

Детальніше...
 

Вишиванкова хода

Друк

24 серпня Соборною на площі нашого міста відбувалася вишиванкова хода. До поважного заходу, присвяченого Дню Незалежності, долучилися студенти та викладачі філологічного факультету ДДПУ. Нашу колону прикрашав прапор філологічного факультету, який гордо майорів у святковій атмосфері.

Детальніше...
 
 • «
 •  << 
 •  < 
 •  1 
 •  2 
 •  3 
 •  4 
 •  5 
 •  6 
 •  7 
 •  8 
 •  9 
 •  10 
 •  > 
 •  >> 
 • »
Сторінка 1 з 227

Навігація

Контакти

Оголошення
Оголошення