Шлях по сайту: Новини ДДПУ

ДВНЗ Донбаський державний педагогічний університет

Новини

Шановний Вікторе Миколайовичу!

Друк

 

Шановний Вікторе Миколайовичу!

Сердечно вітаємо Вас з ювілеєм!

Нехай літа не стануть тягарем,

Нехай душі не вигасне зірниця,

Хай повниться до краю день за днем

Добра і щастя золота криниця.

Нехай життя наснаги додає

Десятки літ ще мріяти, творити,

Щоб Ви змогли усе життя своє

В здоров'ї й радості багато літ прожити!


Колектив кафедри української мови та літератури.

 

 

Викладачі факультету спеціальної освіти самовдосконалюються в дистанційній роботі

Друк

Ось і розпочато дистанційну роботу доцентом кафедри логопедії та спеціальної психології Кордонець В.В. зі студентами 4 курсу денної форми навчання факультету спеціальної освіти. Останні декілька тижнів нагадували написання кандидатської дисертації: увесь час біля комп’ютера, постійно здається, що можна дописати ще декілька завдань, ще трішки змінити лекційний матеріал, вигадати декілька тестів, створити презентацію, додати посилання і т.ін.

Детальніше...
 

Онлайн-конференція до Дня поширення інформації про аутизм на факультеті спеціальної освіти

Друк

2 квітня – Міжнародний день поширення інформації про аутизм. Саме в цей день відбувається багато акцій і флешмобів, щоб звернути увагу суспільства на цю проблему. Відмінністю таких заходів є те, що населення по усьому світу одягає щось блакитне на знак підтримки людей із аутизмом.

Саме тому викладачі кафедри логопедії та спеціальної психології ДДПУ разом зі спеціалістами КЗ ДНЗ № 2 «Оленка» (м. Словʼянськ) провели онлайн-конференцію «Ти не один!», у ході якої було обговорено важливі питання щодо розповсюдження інформації про аутизм та особливості проведення корекційної роботи з даною категорією осіб.

Детальніше...
 

Флешмоб «ФСО у блакитному» до Дня поширення інформації про проблему аутизму

Друк

2 квітня – Міжнародний день поширення інформації про проблему аутизму. У всьому світі сьогодні одягають блакитне на знак підтримки людей із розладами аутистичного спектра.

Детальніше...
 

На факультеті спеціальної освіти триває дистанційна робота із фахівцями-практиками

Друк

31 березня у межах співпраці ДВНЗ «Донбаський державний педагогічний університет» із закладами загальної середньої освіти Мирноградської міської ради відбувся спільний онлайн-семінар-практикум учителів індивідуального навчання ЗЗСО №№ 1, 6, 10 за участю кандидата педагогічних наук, доцента кафедри логопедії та спеціальної психології факультету спеціальної освіти Вікторії Володимирівни Сильченко. Учасники заходу, опрацювуючи тему «Розвиток мовленнєвої компетентності учнів початкових класів із порушенням мовлення», розглянули систему корекційно-педагогічних заходів, спрямованих на гармонійний розвиток особистості та мовлення дитини з урахуванням особливостей її психічного розвитку.

Детальніше...
 

Дистанційне навчання на кафедрі технологій спеціальної та інклюзивної освіти

Друк

У період карантину викладачі кафедри технологій спеціальної та інклюзивної освіти активно оволодівають ефективною організацією дистанційного навчання студентів. Завдяки багатоплановості і широкому спектру новітніх онлайн-технологій з’являється можливість долати бар’єри вимушених карантинних заходів.

Детальніше...
 

Онлайн засідання круглого столу із доцентом Сильченко Вікторією Володимирівною

Друк

Педагогічні зустрічі – це завжди змістовно і цікаво. А онлайн зустріч, яка відбулася 26 березня у межах співпраці КЗ «Інклюзивно-ресурсний центр», закладів дошкільної освіти № 4 «Іскринка» та № 9 «Ромашка» Мирноградської міської ради та факультету спеціальної освіти ДВНЗ «Донбаський державний педагогічний університет», – унікальна нагода науковця, кандидата педагогічних наук, доцента Вікторії Сильченко поспілкуватися з досвідченими педагогами-практиками.

Детальніше...
 

Науково-методичний семінар «Освітній простір: із сучасного – у майбутнє»

Друк

20 березня 2020 року в конференцзалі Донбаського державного педагогічного університету відбувся науково-методичний семінар, проведений онлайн, «Освітній простір: із сучасного – у майбутнє», ініційований кафедрою української мови та літератури. Організаторами семінару стали доценти кафедри Колган Олена Володимирівна, Падалка Руслана Миколаївна та старший викладач кафедри Щербатюк Вікторія Станіславівна.

Детальніше...
 

Шановна Тетяно Григорівно!

Друк

Прийміть щирі й сердечні вітання з нагоди Вашого Ювілею!

Ми знаємо Вас як працелюбну, енергійну, досвідчену колежанку, і разом із тим чарівну, ніжну, привабливу жінку – мати і берегиню своєї сім‘ї!

У цей день, шановна Тетяно Григорівно, бажаємо Вам міцного здоров’я, довгих щасливих років життя, родинного затишку і тепла, душевної рівноваги та впевненості у майбутньому.

Нехай Ваша самовіддана праця завжди дарує Вам радість і задоволення! Зичимо Вам невичерпного джерела добра, щирості, наснаги. Нехай звеличуються Ваші здобутки, здійснюються мрії та сподівання!

У цей святковий світлий день,

Коли настав Ваш ювілей,

Ми щиро Вас вітаємо,

Добра і щастя Вам бажаємо.

Хай оминають Вас тривоги,

Хай Бог дасть щастя на путі,

Хай світла й радісна дорога

Щасливо стелиться в житті!

Тож не старійте і не знайте

В житті ні смутку, а ні бід,

У серці молодість плекайте,

Живіть до ста щасливих літ!

Бажаємо світлої радості й сили,

Ласкавої долі, добра і тепла,

Щоб ласку Вам слало небесне світило,

Здоров'ям наповнила рідна земля!

Із повагою – колектив факультету спеціальної освіти

 

 

Інтеграційні проекти за темою «Дерево життя» на факультеті ПТПО

Друк

Упродовж останнього місяця зими у лабораторії декоративно-ужиткового мистецтва кафедри педагогіки і методики технологічної та професійної освіти факультету ПТПО під керівництвом Людмили Борисенко й за консультативної підтримки Світлани Борисової та Ольги Гріднєвої відбувалася підготовка до участі у Всеукраїнському конкурсі з писанкарства «Великодні писанки». Метою конкурсу є виявлення і підтримка обдарованої учнівської молоді, розвиток творчих здібностей у дітей та підлітків, залучення широкого кола молоді до вивчення звичаїв українського народу у сфері декоративно-ужиткового мистецтва, зокрема, писанкарства.

Детальніше...
 
 • «
 •  << 
 •  < 
 •  1 
 •  2 
 •  3 
 •  4 
 •  5 
 •  6 
 •  7 
 •  8 
 •  9 
 •  10 
 •  > 
 •  >> 
 • »
Сторінка 1 з 246

Оголошення