Шлях по сайту: Новини ДДПУ

ДВНЗ Донбаський державний педагогічний університет

Новини

Відбувся День відкритих дверей на факультеті спеціальної освіти

Друк

6 листопада відбувся День відкритих дверей на факультеті спеціальної освіти, куди завітали майбутні абітурієнти, їхні батьки та всі ті, хто цікавиться навчанням за спеціальністю 016 Спеціальна освіта.

Детальніше...
 

Волонтерський загін «Фенікси»

Друк

Волонтерський загін «Фенікси» разом зі студентами факультету фізичного виховання з нагоди перейменування організації та поповнення новими членами влаштували концерт-визитівку. Раніше загін називався «Sпеціальна Oрганізація Sстудентів». Віднедавна було ухвалено рішення обрати нову символічну назву. Саме її , а також себе, власне, і презентували на сцені.

Детальніше...
 

Вітаємо з перемогою на універсіаді Донецької області

Друк

12–13 листопада у ДДМА (Краматорськ) відбулися змагання з баскетболу, у яких брали участь команди ДВНЗ «Донбаський державний університет» – 1 місце; Донбаська державна машинобудівна академія – 2 місце; Донецький національний медичний університет – 3 місце; Донбаська національна академія будівництва та архітектури – 4 місце.

Детальніше...
 

Як на факультеті спеціальної освіти відзначили професійне свято – День логопеда

Друк

Щороку 14 листопада світова громадськість відзначає День логопеда, поціновуючи працю педагогів, які допомагають дітям долати мовленнєві відхилення.

Детальніше...
 

Волонтерський загін «Фенікс» відвідав учнів школи-інтернату

Друк

Щороку 13 листопада за ініціативи Всесвітньої організації охорони здоров’я у світі відзначають День незрячих.

Ця дата покликана привернути увагу здорових людей до проблем тих, хто втратив зір і опинився у важких життєвих обставинах. Міжнародний день незрячих відзначається в день народження відомого французького тифлопедагога Валентина Гаюї (1754–1822).

Детальніше...
 

Філфак грає в боулінг

Друк

13 листопада студенти філологічного факультету завершили відбірковий етап чемпіонату міста Слов`янська з боулінгу серед учнівської та студентської молоді сезону 2019–2020 року.

Детальніше...
 

Проект «Територія здоров’я» реалізовано!

Друк

Нарешті студенти, викладачі, мешканці міста дочекались встановлення тренажерів на спортивному майданчику біля спортивного корпусу ДДПУ. Автором проєкту виступив декан факультету фізичного виховання доц. О.І. Холодний. У межах проєкту «Бюджет участі м. Слов’янська» ще на початку цього року Олександр Іванович за допомогою доцента кафедри практичної психології С.В. Березки, креативної команди факультету фізичного виховання ризикнув узяти участь у конкурсі проєктів нашого міста. Ідея сподобалась організаторам. Потім почалась запекла боротьба у вигляді офіційного голосування на сайті міста, і в результаті 571 голос – «ЗА». Із двадцяти проектів благоустрою міста виграли лише п’ять. Проект О.І. Холодного «Територія здоров’я» увійшов у п’ятірку найкращих та був профінансований міським бюджетом. І 12 листопада відбулось урочисте відкриття цього тренажерного майданчику.

Детальніше...
 

Факультет спеціальної освіти про шкоду куріння

Друк

"Куріння вбиває!" – застерігає соціальна реклама та написи на упаковках цигарок.

Куріння будь-яких тютюнових виробів, незалежно від дози, так чи інакше шкодить організму. Коли людина палить, її організм поглинає не тільки нікотин. Тютюновий дим містить понад 7 000 хімічних елементів, із яких 250 є токсичними, а близько 70 викликають онкологічні захворювання. Деякі з цих елементів входять також до складу отрути для комах, лаку для дерева, містяться у щурячій отруті, рідині для зняття лаку тощо.

Детальніше...
 

Презентація-семінар до Всесвітнього дня науки і Всесвітнього дня філософії на факультеті початкової, технологічної та професійної освіти

Друк

8 листопада в ДВНЗ «Донбаський державний педагогічний університет» із нагоди відзначення «Всесвітнього дня науки» (10 листопада) та «Всесвітнього дня філософії» (21 листопада) на факультеті ПТПО відбувся захід – Презентація-семінар на тему: «Філософсько-методологічні проблеми науки і освіти». Присутнім викладачам і студентам було представлено нові навчальні посібники «Філософія освіти і науки» в україномовному і англомовному варіантах та методичні рекомендації для самостійної роботи студентів і дистанційного навчання. Автори навчально-методичних розробок - викладачі кафедри філософії, соціально-політичних і правових наук проф., докт.філос.н. Ємельяненко Г.Д. і доц., канд.філос.н. Абизова Л.В., презентуючи навчальні посібники, інформували про зміст і структуру видань, акцентували увагу на тенденціях розвитку сучасної освіти і науки, особливостях постнекласичної науки, на зміні світоглядних орієнтацій техногенної цивілізації.

Детальніше...
 

Шановний Любомире Васильовичу!

Друк

В цей радісний день, ювілейнеє свято

Хай доля намітить Вам років багато,

Відпустить здоров’я, щастя й добра,

Хай повниться ласкою рідная хата,

Багато в ній буде людського тепла.

Хай несуть тільки радість з собою роки,

Хай збудуться бажання, мрії й думки,

Щоб радісний настрій у серці не гас,

А щедра доля усміхалась не раз!


Колектив кафедри української мови та літератури.

 

 
 • «
 •  << 
 •  < 
 •  1 
 •  2 
 •  3 
 •  4 
 •  5 
 •  6 
 •  7 
 •  8 
 •  9 
 •  10 
 •  > 
 •  >> 
 • »
Сторінка 1 з 235

Оголошення