Шлях по сайту: Новини ДДПУ

ДВНЗ Донбаський державний педагогічний університет

Новини

Державна атестація на філологічному факультеті

Друк

З 23 по 30 червня на філологічному факультеті проходив фінальний етап дистанційної роботи – державна атестація бакалаврів. Студенти першого (бакалаврського) рівня вищої освіти денної та заочної форм навчання спеціальностей 014 Середня освіта (Українська мова і література) (голова комісії – канд. філол. наук, доц. Ішутіна О.Є.), 014 Середня освіта (Мова і література (англійська)) (голова – канд. пед. наук, доц. Ябурова О.В.), 014 Середня освіта (Мова і література (російська)) (голова – канд. філол. наук, доц. Лобачова І.М.), успішно склавши комплексні кваліфікаційні екзамени, підтвердили належний рівень знань, здобутих за чотири роки навчання.

Детальніше...
 

Новий випуск Альманаху «Від науки – до практики»

Друк

Вийшов новий 6-ий випуск науково-методичного Альманаху кафедри спеціальної педагогіки та інклюзії "Від науки – до практики", який містить матеріали, підготовлені до Всеукраїнської науково-практичної конференції "Перспективні напрями сучасної науки та освіти".

Детальніше...
 

На факультеті спеціальної освіти ввідбулося засідання з розробки освітньої програми «Логопедія»

Друк

30 червня відбулося чергове засідання кафедри логопедії та спеціальної психології з робочою групою з розробки освітньої програми «Логопедія» другого (магістерського) рівня вищої освіти із залучення стейкхолдерів-работодавців: директорки Комунального закладу «Купʼянська спеціальна школа» Харківської обласної ради Пушкар Н. Б. та заступника директора з виховної роботи Погребняк Т.Ю., заступника директора з НВР Комунального закладу «Вільнянська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат» Запорізької обласної ради Папка С.І., директорки Комунального закладу «Дошкільний навчальний заклад центр розвитку дитини № 24 «Казка» Камʼянської міської ради Сахно С.С.

Детальніше...
 

Обговорили проблеми шкільної медіації – Міжнародна конференція «Miejsce i rola mediacji w funkcjonowaniu szkoły»

Друк

На минулому тижні (19 червня 2020 р.) відбулася Міжнародна конференція Miejsce i rola mediacji w funkcjonowaniu szkoły («Місце і роль медіації в функціонуванні школи»). Конференція була організована Вищою школою управління та адміністрації в Ополє, із яким наш навчальний заклад співпрацює вже понад 5 років, і присвячена проблемам впровадження медіації для рішення проблем у школі. Розглядалися питання результативності застосування медіації з учнями, із батьками, із місцевим середовищем. Своїм досвідом та результатами досліджень із цієї проблематики поділилися освітяни та науковці з Польщі, Словаччини, України та Чехії.

Детальніше...
 

Перемога в I відкритому конкурсі студентських наукових робіт із філософії

Друк

У межах Міжнародного наукового проєкту «Євроінтеграція в освіті, науці і культурі», який реалізується в 2019–2022 рр. вишем-партнером ДДПУ – Вищою технічною школою в Катовіце (Польща), відбувся I Відкритий конкурс студентських наукових робіт із філософії: «1:0 на користь "Нового гравця"? ... людина та її буття на порозі глобальних зрушень...».

Детальніше...
 

Зустріч зі стейкхолдерами на факультеті фізичного виховання

Друк

30 червня на розширеному засіданні кафедри теоретичних, методичних основ фізичного виховання і реабілітації було запрошено зовнішніх стейкхолдерів, а саме: директорів закладів середньої освіти, дитячо-юнацьких спортивних шкіл та керівників методичних об’єднань, вчителів фізичної культури м. Слов’янська та м. Краматорська, випускників факультету фізичного виховання ДДПУ. Метою зібрання було вирішення кола питань щодо оновлення змісту та підвищення якості підготовки здобувачів на освітній програмі «Середня освіта (фізична культура)».

Детальніше...
 

На факультеті спеціальної освіти пройшла державна атестація

Друк

У суботу, 27 червня, відбувся останній кваліфікаційний екзамен для студентів першого бакалаврського рівня на факультеті спеціальної освіти. За запрошенням членів й екзаменаторів атестаційної комісії на чолі з доцентом Курільченко І.Ю., комплексний екзамен відвідала стейкхолдер-директорка КУ «ІРЦ Слов‘янської міської ради» Сабардак Оксана Віталіївна, яка разом із головою комісії звернулась до студентів із привітальними словами.

Детальніше...
 

Нова міжнародна угода університету

Друк

9 червня 2020 року, за сприяння керівниці відділу з науково-просвітницької співпраці Посольства Республіки Польща в м. Києві пані Єви Матушек-Загати, підписано ДОГОВІР ПРО НАУКОВУ СПІВПРАЦЮ між Жешувським університетом (в особі ректора – професора Сильвестра Чопка) (Польща) та Донбаським державним педагогічним університетом (в особі ректора – професорки Світлани Омельченко) (Україна).

Детальніше...
 

Стейкхолдер на ККЕ – обговорюємо зміни в ОП Початкова освіта

Друк

Сьогодні на Комплексному кваліфікаційному іспиті зі спеціальності 013 Початкова освіта була присутня вчитель Слов’янського опорного ЗЗСО І – ІІІ ступенів Слов’янської міської ради Донецької області Олена Сиротенко.

Детальніше...
 

Засідання атестаційної комісії зі спеціальності «014 Середня освіта (Трудове навчання та технології)» за вибірковою частиною «технічна та комп’ютерна графіка», «Інформатика», «Автосправа», «Художнє проєктування»

Друк

29 червня 2020 р. на факультеті початкової, технологічної та професійної освіти відбулося чергове засідання атестаційної комісії зі спеціальності «014 Середня освіта (Трудове навчання та технології)» за вибірковою частиною «технічна та комп’ютерна графіка», «Інформатика», «Автосправа», «Художнє проєктування» зі стейкхолдером – директором Слов'янської ЗОШ І-ІІІ ступенів №13 Погорєловим Анатолієм Івановичем.

Детальніше...
 
 • «
 •  << 
 •  < 
 •  1 
 •  2 
 •  3 
 •  4 
 •  5 
 •  6 
 •  7 
 •  8 
 •  9 
 •  10 
 •  > 
 •  >> 
 • »
Сторінка 1 з 259

Оголошення