Шлях по сайту: Новини ДДПУ

ДВНЗ Донбаський державний педагогічний університет

Новини

Педфак зустрічає гостей

Друк

21 вересня на педагогічний факультет завітали студенти Державного вищого навчального закладу «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди» у межах програми «Студентської Академічної Мобільності (САМ) Україна».

Детальніше...
 

Долучилися до святкування

Друк

25 вересня волонтери, студенти спеціальності Фізична терапія, ерготерапія та викладачі кафедри фізичної терапії, фізичного виховання і біології долучилися до святкування 95-ої річниці юннатівського руху в Україні та взяли участь у закладанні парку разом зі спеціалістами Донецького обласного еколого-натуралістичного центру.

Детальніше...
 

Педагогічний факультет привітав першокурсників

Друк

Педагогічний факультет відкрив двері для першокурсників, а їх у цьому році не денному відділенні – 84: за спеціальністю «Дошкільна освіта. Практична психологія» навчатимуться 23 особи; за спеціальністю «Дошкільна освіта. Початкова освіта» – 16; на базі педагогічного коледжу за спеціальністю «Дошкільна освіта. Початкова освіта» – 14, а за спеціальністю «Дошкільна освіта. Практична психологія» – 10; за спеціальністю «Соціальне забезпечення» – 10, за спеціальністю «Соціальна робота» – 6, за спеціальністю «Практична психологія» – 5.

Детальніше...
 

Наше щастя — рюкзак за спиною…

Друк

Кожен рік 27 вересня відзначається всесвітній День туризму — свято всіх, хто хоч раз відчув себе в ролі мандрівника, вибираючись із буденної суєти в ліс або на поле, на берег річки або озера, на море чи курорт, а також в інші місця, на які так багата наша улюблена земля!

Із 24 по 27 вересня студенти 4 курсу факультету фізичного виховання на чолі зі С.Г. Іванченко та Л.П. Іванченком побували в навчально-тренувальному туристичному поході за маршрутом: с. Богородичне – с. Сидорове – с. Донецьке – м. Лиман – м. Слов’янськ. Цей захід є складовою частиною навчальної дисципліни «Основи туристично-краєзнавчої роботи».

Детальніше...
 

Студрада зустрічає першокурсників

Друк

Студентські роки – найцікавіший та найяскравіший період у житті! Одним із важливих явищ, які насичають цей період, є студентське самоврядування. Ми намагаємося вводити першокурсників в активне студентське життя факультету з перших днів навчання.

Детальніше...
 

Науковий гурток «Психологія» в дії

Друк

На факультеті фізичного виховання стартувала робота наукового гуртка «Психологія», започаткованого доцентом кафедри загальної психології І.Ю. Остополець. У цьому році до його складу ввійшли студенти 3 курсу факультету фізичного виховання денної форми навчання та учні-старшокласники навчальних закладів нашого регіону. Вважаємо, що така ініціатива сприятиме не лише популяризації психології, а й професійній орієнтації школярів, які в майбутньому можуть стати абітурієнтами ДВНЗ «Донбаський державний педагогічний університет».

Детальніше...
 

День прибирання

Друк

19 вересня студенти та викладачі педагогічного факультету ДВНЗ «Донбаський державний педагогічний університет» узяли участь в екологічній акції «Всесвітній день прибирання». До акції залучилися студенти 3 курсу спеціальностей «Дошкільна освіта. Практична психологія» та «Дошкільна освіта. Початкова освіта», студенти 2 та 3 курсу спеціальностей «Соціальна робота», «Соціальне забезпечення». Було організоване прибирання закріпленої за навчальним корпусом території, посадка та пересадка декоративних рослин. Усі види робіт виконувалися з дотриманням вимог карантину.

Детальніше...
 

27 вересня – Усеукраїнський День дошкілля

Друк

Професія вихователя і всіх працівників закладів дошкільної освіти вимагає від людини глибокої самовіддачі, величезного терпіння і нескінченної любові до своєї справи. Виховання дітей на початку їхнього життєвого шляху – не просте завдання, але від його успішного вирішення залежить майбутнє. Той фундамент, який закладається з самого дитинства, служить опорою і основою в подальшому житті.

Детальніше...
 

Заслужена нагорода

Друк

На факультеті фізичного виховання ДДПУ існує добра традиція відзначати викладачів-практиків фізичної культури та спорту за багаторічну сумлінну працю відзнакою "За розвиток українського спорту". Серед перших нагороджених можна згадати доцента кафедри ТМОФВіР Борщова С.М., викладача ЗОШ №11, учителя вищої категорії Авєріна А.І., військовослужбовців в/ч 3035 та інших достойників.

Детальніше...
 

Філологічний вітає першокурсників!

Друк

21 вересня нарешті відбувся цікавий і значущий захід, на якому колишні абітурієнти вперше відчули себе справжніми студентами-першокурсниками. У святковій атмосфері відбулося знайомство з керівництвом факультету, кураторами, головою студентської ради факультету. Декан факультету Овчаренко Н.І. та заступник декана Лисенко Н.В. привітали першокурсників із довгоочікуваним початком студентського життя. Завідувачі чотирьох кафедр, які функціонують у межах факультету (української мови та літератури Біличенко О.Л., російської мови та літератури Казаков І.М., іноземних мов Нікітіна Н.П., германської та слов’янської філології Глущенко В.А.), розповіли про особливості навчання за кожною зі спеціальностей, можливості та перспективи, які відкриваються перед кожним, хто приєднався до лав факультету.

Детальніше...
 
 • «
 •  << 
 •  < 
 •  1 
 •  2 
 •  3 
 •  4 
 •  5 
 •  6 
 •  7 
 •  8 
 •  9 
 •  10 
 •  > 
 •  >> 
 • »
Сторінка 1 з 261

Оголошення