Шлях по сайту: Новини ДДПУ Новини

ДВНЗ Донбаський державний педагогічний університет

Новини

Як ми навчаємося в Норвегії

Друк

Well, hi from Norway! Хочу поділитися своїми враженнями про Норвегію та про outdoor навчання тут. Норвегія – надзвичайна країна із чудовою природою, що вражає своїми фйордами, горами, лісами і морями. Це – багатогранний досвід опинитися в цій країні, ближче познайомится з іншою культурою, традиціями, мовою, людьми, способом життя.

Тут існує багато відмінностей від нашого менталітету, але це цікаво дізнаватися й до цього швидко звикаєш.

Детальніше...
 

Вітаємо з перемогою!

Друк

Вітаємо студентів факультету спеціальної освіти Довгоспинного Ярослава та Голомисову Анастасію, які стали переможцями в конкурсі есе «Мій Шевченко» в Мелітопольському державному педагогічному університеті ім. Богдана Хмельницького. Ярослав Довгоспинний посів 1 місце в номінації «Філософське звучання», Анастасія Голомисова – 1 місце в номінації «Перлина року».

Детальніше...
 

Наукова конференція, присвячена ювілею кафедри ПМДтаІПО, очима студентів

Друк

На факультеті початкової, технологічної та професійної освіти у ІІ семестрі навчання для студентів 1-го курсу, які навчаються за спеціалізацією «Інформатика», викладається така навчальна дисципліна, як «Методи дослідницької діяльності в предметній галузі».

Коли ми дізналися що в нас буде такий предмет, то гадки не мали, чому саме ми можемо навчитися. Та зараз чітко можемо сказати, що ця дисципліна сприяє ознайомленню студентів з основними відомостями про роль і місце науки у розвитку суспільства, про закономірності розвитку науки, про організацію та шляхи забезпечен¬ня наукових досліджень у державі; формування компетентностей майбутніх учителів із питань методики і методів проведення педагогічного дослідження, необхідних для планування та досягнення освітніх результатів певного рівня. Кінцевим результатом роботи студентів у межах цієї дисципліни стало проведення «Студентської наукової конференції».

Детальніше...
 

Наукова конференція: секційне засідання кафедри музики і хореографії

Друк

20 травня в межах Усеукраїнської науково-практичної конференції «Перспективні напрями сучасної науки та освіти» відбулося секційне засідання кафедри музики і хореографії факультету початкової, технологічної та професійної освіти. Дослідження феномена дистанційного навчання на сучасному етапі розвитку музичної освіти було метою пропонованої дискусії завідувачем кафедри доцентом Роздимаха А. І. (третій місяць карантину давав підстави більш ретельно підійти до цієї проблеми).

Детальніше...
 

Розпочато проведення вебінарів

Друк

У роботі Ресурсного центру педагогічного факультету відбулася важлива подія, яка свідчить про якісний зріст у його діяльності.

Так, 23 травня 2020 року розпочато роботу з проведення вебінарів для педагогів-практиків (вихователі, методисти, завідувачі закладів дошкільної освіти, практичні психологи тощо).

Перший вебінар був присвячений актуальній проблемі сьогодення ‒ «Освіта для сталого розвитку: із досвіду роботи».

Детальніше...
 

Колектив факультету гуманітарної та економічної освіти щиро вітає кандидата економічних наук, доцента Пилипенко Олену Сергіївну з Днем народження!

Друк

У цей святковий світлий день,

Коли настав Ваш ювілей,

Ми щиро Вас вітаємо,

Добра і щастя Вам бажаємо.

Хай оминають Вас тривоги,

Хай Бог дасть щастя на путі,

Хай світла й радісна дорога

Щасливо стелиться в житті!

Тож не старійте і не знайте

В житті ні смутку, а ні бід,

У серці молодість плекайте,

Живіть до ста щасливих літ!

Бажаємо світлої радості й сили,

Ласкавої долі, добра і тепла,

Щоб ласку Вам слало небесне світило,

Здоров'ям наповнила рідна земля!

 

Онлайн Міжнародна науково-практична конференція «Проблеми професійного розвитку вчителя трудового навчання в контексті оновлених освітніх стандартів»

Друк

20 травня в ДВНЗ «Донбаський державний педагогічний університет» (м. Слов’янськ) відбулася онлайн Міжнародна науково-практична конференція, присвячена 80-річчю заснування університету та 50-річчю започаткування в ЗВО підготовки вчителів трудового навчання «Проблеми професійного розвитку вчителя трудового навчання в контексті оновлених освітніх стандартів». Організатором конференції була кафедра педагогіки і методики технологічної та професійної освіти.

Детальніше...
 

Факультеті спеціальної освіти до Дня вишиванки

Друк

Щороку, третього четверга травня, Україна святкує Всесвітній день вишиванки – це свято національної єдності, яке покликане зберегти споконвічні традиції народу і об’єднати українців навколо вишиванки, яка є символом мудрості, краси та щастя.

Споконвіку українські жінки і чоловіки свято шанували одяг, а особливо вишиту сорочку. Її передавали з роду в рід, зберігали як реліквію.

Детальніше...
 

50 упевнених років в освіті кафедри природничо-методичних дисциплін та інформатики в початковій освіті

Друк

20 травня відбулось традиційне щорічне секційне засідання кафедри природничо-методичних дисциплін та інформатики в початковій освіті в межах Усеукраїнської науково-практичної конференції студентів і молодих учених «Перспективні напрямки сучасної науки та освіти» ДВНЗ «ДДПУ».

Цього року секційне засідання пройшло під гаслом «50 упевнених років в освіті: учили покоління Z – навчимо й покоління А», адже було присвячено 50-річному ювілею кафедри. Доповіді готували студенти разом із своїми консультантами – викладачами кафедри. Вони були присвячені історії навчально-методичного й наукового життя кафедри, сьогоденню і перспективам розвитку.

Детальніше...
 

Факультет фізичного виховання святкує День вишиванки

Друк

День вишиванки – усеукраїнське свято національного вбрання, покликане зберегти історичну цінність української традиції, створення і носіння вишиванок у повсякденному житті. Вишиванка – національна святиня, бо символізує і несе в собі духовне багатство, високу мудрість і традиційний зв’язок багатьох поколінь – зв’язок, що не переривається віками. В усьому світі українська вишиванка символізує родинну пам’ять, вірність та любов у сім’ї, є символом краси та міцного здоров’я, а також щасливої долі. Експерти вважають, що український народ намагається закодувати щастя, долю, життя та волю в орнаменті вишиванок. Також вишиванка вважається оберегом від усього лихого, що може статися в людському житті.

Детальніше...
 
 • «
 •  << 
 •  < 
 •  1 
 •  2 
 •  3 
 •  4 
 •  5 
 •  6 
 •  7 
 •  8 
 •  9 
 •  10 
 •  > 
 •  >> 
 • »
Сторінка 1 з 254

Оголошення