Шлях по сайту: Новини ДДПУ Новини

ДВНЗ Донбаський державний педагогічний університет

Новини

Формування навичок конструктивного розв’язання конфліктів у майбутніх фахівців соціальної сфери

Друк

Із метою закріплення, розширення, поглиблення знань із дисципліни «Соціально-правове регулювання соціальних конфліктів у територіальній громаді» та формування навичок конструктивного розв’язання конфліктів зі студентами 4 курсу спеціальності 231 Соціальна робота було проведено соціально-психологічний тренінг (ведучий тренінгу – доцент кафедри дошкільної освіти та соціальної роботи Трубник І. В.). Час проведення – вересень-жовтень 2019 року.

Детальніше...
 

Як минула конференція «Інновації в освіті та педагогічна майстерність учителя-словесника»

Друк

24-25 жовтня кафедра української мови та літератури долучилася до проведення в Сумському державному педагогічному університеті імені

А.С. Макаренка Всеукраїнської науково-практичної конференції «Інновації в освіті та педагогічна майстерність учителя-словесника». Метою заходу стало обговорення актуальних проблем формування і розвитку педагогічної майстерності учителя, проблеми вивчення української мови і літератури в контексті реалізації завдань Нової української школи.

Детальніше...
 

Відбувся Всеукраїнський диктант національної єдності

Друк

8 листопада, об 11:00, у читальній залі бібліотеки ДДПУ спільними зусиллями працівників бібліотеки та викладачів кафедри української мови та літератури відбувся дев’ятнадцятий Всеукраїнський диктант національної єдності, присвячений Дню української писемності та мови.

Долучитися до акції та перевірити свої знання з української мови змогли студенти філологічного й фізико-математичного факультеті та всі охочі разом із працівниками університету.

Детальніше...
 

Свято української писемності на філфаці

Друк

Ну що б, здавалося, слова...

Слова та голос – більш нічого.

А серце б’ється – ожива,

Як їх почує!.. Знать, од Бога

І голос той, і ті слова

Ідуть меж люди!

Саме цими словами розпочалось сьогоднішнє свято-універсіада до Дня Української мови та писемності, що відбулось на філологічному факультеті Донбаського вишу. Студенти радо сприйняли позакадровий голос Зарянки Золотої, доні нашої аспірантки Золотої Ольги.

Чудовою інтелектуальною грою, у якій взяли участь три команди: філологічного, фізико-математичного та факультету спеціальної освіти, стали цікаві ребусні питання, на які вправно відповідали учасники універсіади.

Детальніше...
 

Дитяча наукова конференція

Друк

6 листопада ми, студенти 1–2 курсів факультету початкової, технологічної та професійної освіти, спеціалізації «Інформатика», мали нагоду побувати на III дитячій науково-практичній конференції в слов'янській загальноосвітній школі №11, учасниками якої були... учні початкових класів! Дитячою науковою конференцією опікується кафедра природничо-математичних дисциплін та інформатики в початковій освіті нашого факультету. До складу журі вже традиційно входять завідувачка кафедри Тетяна Євтухова та доцент Олександр Кошелєв.

Детальніше...
 

Студенти факультету спеціальної освіти взяли участь у заході до Дня української писемності

Друк

Ну що б, здавалося, слова...

Слова та голос – більш нічого.

А серце б'ється – ожива, Як їх почує!..

Знать, од Бога І голос той, і ті слова

Ідуть меж люди!...

Ці знакові слова Тараса Григоровича Шевченка стали лейтмотивом свята-універсіади "Гімн українській мові", яке відбулося напередодні Дня української писемності і мови в читальному залі бібліотеки ДДПУ і на яке залюбки завітали студенти факультету спеціальної освіти.

Детальніше...
 

Волейбол – це більше, ніж просто гра, це – життя

Друк

Із 4 по 7 листопада в стінах спортивного корпусу ДДПУ відбулись відкриті змагання з волейболу. Шість команд боролись за звання найкращих. Тож, у результаті збірні команди факультету фізичного виховання ДДПУ.

І місце виборола команда магістратури, ІІ місце – команда «Здоров’я людини» та ІІІ місце – команда 4 курсу.

Детальніше...
 

Фестиваль єднає

Друк

29 жовтня – 01 листопада в ТК «Буковель» під гаслом «Пізнай Україну» відбувся 41-й Міжнародний багатожанровий фестиваль-конкурс "Салют Карпати – Буковель". Мета фестивалю: відродження, збереження і розвиток національної культури; знайомство з кращими солістами та ансамблями, установлення творчих контактів між учасниками, обмін досвідом роботи; створення умов для підтримки та розвитку творчості.

Детальніше...
 

План евакуації відпрацьовано

Друк

Із метою запобігання нещасних випадків 29 жовтня на філологічному факультеті було проведено відпрацювання плану евакуації здобувачів освіти та співробітників на випадок пожежі. Основною метою тренування є вдосконалення підготовки студентів та викладачів факультету до дій за умов виникнення пожежі. Завданнями проведення тренування є:

Детальніше...
 

Відбувся І етап Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

Друк

1 листопада на філологічному факультеті відбувся І (вишівський) етап Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. Участь у ньому взяли представники всіх факультетів ДДПУ – загалом 36 осіб.

Детальніше...
 
 • «
 •  << 
 •  < 
 •  1 
 •  2 
 •  3 
 •  4 
 •  5 
 •  6 
 •  7 
 •  8 
 •  9 
 •  10 
 •  > 
 •  >> 
 • »
Сторінка 1 з 232

Оголошення