Шлях по сайту: Новини ДДПУ Новини Перший дзвоник на факультеті фізичного виховання

ДВНЗ Донбаський державний педагогічний університет

Перший дзвоник на факультеті фізичного виховання

Друк

Ось і настав він, довгоочікуваний день для всіх нас – день зустрічей, день усмішок, день, присвячений початку нового навчального року. Факультет фізичного виховання незмінно з року в рік зустрічає першокурсників усім факультетом. Цей момент по-особливому хвилюючий.

Як завжди, декан О.І. Холодний першим привітав усіх викладачів та студентів зі святом знань, із початком нового етапу у навчанні та в житті. За традицією, яка була започаткована на факультеті більше 30 років тому

Н.Ю. Крутогорською, спортивна родина факультету фізичного виховання зустріла студентів-першокурсників із хлібом та сіллю. А ще вони отримали спеціальні сюрпризи від факультету – обкладинки на залікові книжки з оновленим логотипом факультету фізичного виховання та неперевершену хореографічну композицію від студенток (керівник Д.П. Григоренко). Після святкової лінійки відбулось перше в цьому навчальному році заняття, яке було присвячене історії нашого університету та факультету. Закінчився навчальний день загальним збором, де студенти спілкувалися з деканом та заступником декана щодо особливостей навчання, виховної роботи, дозвілля.

Дуже сподіваємось, що студенти-першокурсники якомога скоріше відчують особливості та радощі студентського життя!

 

Оголошення