Шлях по сайту: Новини ДДПУ Новини SPORTFEST до Дня фізичної культури та спорту

ДВНЗ Донбаський державний педагогічний університет

SPORTFEST до Дня фізичної культури та спорту

Друк

Традиційно у другу суботу вересня відзначається свято всіх прихильників здорового способу життя, фізкультурників, спортсменів, ветеранів спорту – День фізичної культури і спорту. За всіх часів саме здорові духом і тілом люди складали опору суспільства, адже спорт не тільки дає здоров'я, він загартовує характер і волю.

13 вересня студенти та викладачі факультету фізичного виховання почали чудову п’ятницю із чудовим настроєм. До Sportfestу запросили дружній педагогічний факультет. Неперевершена атмосфера, яскраве сонечко, бажання рухатись у ритмі музики підняли настрій і студентам, і викладачам! Cвоїм прикладом довели, як це здорово та важливо бути разом, рухатись на користь здоров’ю.

Шановні спортсмени, тренери та шанувальники фізичної культури, спорту та здорового способу життя! Від щирого серця вітаємо вас із з Днем фізичної культури і спорту, святом здорових, цілеспрямованих людей! Бажаємо всім міцного здоров’я, краси, олімпійського довголіття, спортивних та життєвих перемог, плідної праці та успіхів у всіх звершеннях!

Із повагою – спортивна родина факультету фізичного виховання

 

Оголошення