Шлях по сайту: Новини ДДПУ Новини Як ми навчаємося в Норвегії

ДВНЗ Донбаський державний педагогічний університет

Як ми навчаємося в Норвегії

Друк

Well, hi from Norway! Хочу поділитися своїми враженнями про Норвегію та про outdoor навчання тут. Норвегія – надзвичайна країна із чудовою природою, що вражає своїми фйордами, горами, лісами і морями. Це – багатогранний досвід опинитися в цій країні, ближче познайомится з іншою культурою, традиціями, мовою, людьми, способом життя.

Тут існує багато відмінностей від нашого менталітету, але це цікаво дізнаватися й до цього швидко звикаєш.

Щодо освіти та, власне, нашого навчання в цій країні (USN – Universitetet i Sørøst-Norge (Campus Vestfold): ми вивчаємо експериментальне навчання для дітей молодшого віку outdoor, тобто за межами школи, на природі та як правильно, коректно поєднати проведення уроків не "за партою", а саме на практиці, у дії.

Поясню, тобто як можна скомпонувати теорію та практику та де все це можна провести: на вулиці, на природі, не в класі, аби дати знання дітям і показати все це одразу ж на практиці. Виглядає складно, але на справді, так і є. Жартую, такі лекції, подобаються мені набагато більше, ніж звичайні, ми постійно, щось робимо, кудись їздимо, креативимо, відвідуємо нові місця, ну, зовсім не сидимо просто на місці. Це круто, дійсно.

Якщо колись у вас виникне така пригода: поїхати навчатися за кордон, то ви не пошкодуєте, якщо вирішити взяти участь, обіцяю!

Хочу нагадати, ми поїхали на навчання в межах спільного проєкту факультету педагогіки та психології НПУ імені М.П. Драгоманова, факультету початкової, технологічної та професійної освіти ДДПУ та факультету гуманітарних, спортивних та освітніх наук університету південно-східної Норвегії «Developing democraсy education in Ukraine, Norway and Palestine».

Kovalchuk Viktoriia, student 3(1) ДДПУ

 

Оголошення