Шлях по сайту: Список кафедр Кафедра прикладної психології Навчально-методична робота

ДВНЗ Донбаський державний педагогічний університет

Студенти факультету ПВПК культурно збагачуються

Друк

4 листопада студенти факультету підготовки вчителів початкових класів  відвідали вечір великого балету, під назвою – "ДЭГАЖЕ".

"Від класики до модерну", так називається нова прем'єра Дніпропетровського театру опери і балети, яка відбулася на сцені БКіТ НКМЗ у Краматорську. Такі полярні напрямки танцю, як старовинна хореографія і модерн, з'єдналися в одному часовому та сценічному просторі. Класичні канони змагалися з шаленими ритмами і нестандартними пластичними формами.

 

Наші студенти просто не могли пропустити цей захід. Організатором поїздки була Вікторенко Ірина Леонідівна, заступник декана факультету ПВПК.

Своїми враженнями поділилася Анастасія Федотова :

«Цей балет був надзвичайно цікавим. Дивлячись на сцену, де крихкі, повітряні балерини відтворюють усю чарівність рухів хореографічного мистецтва, ми переживали яскраві емоції і відчували душею кожен рух артистів. Людина повинна розвиватись максимально у всіх напрямках, брати від життя все, що її удосконалює. Усі, хто відвідав цей захід залишилися задоволені. Ми дуже вдячні, що в нашому навчальному закладі не залишаються байдужими до таких культурних заходів і організовують нам поїздки…»

Ми доторкнулися до високого мистецтва! Всебічний розвиток студента – це одна із заповідей факультету підготовки вчителів початкових класів.

Представник інформаційного сектору Альона Максимюк

  •