Шлях по сайту:

ДВНЗ Донбаський державний педагогічний університет

Друк

Вельмишановні гості!

Від щирого серця вітаю вас на віртуальній сторінці Донбаського державного педагогічного університету – одного із престижних та прогресивних вишів України зі славетною історією та гарними традиціями.

ДВНЗ «ДДПУ» – 75 років посідає провідні позиції на ринку освітніх послуг. Висока якість викладання та рівень наукових досліджень створюють унікальні можливості для підготовки висококваліфікованих фахівців освіти, провідних учених та дослідників.

Донбаський державний педагогічний університет – це доступність та перспективність вищої освіти, гарантія вашого впевненого старту в кар’єрі та житті.

Красно дякую вам за увагу до нашого ВНЗ.

Буду рада бачити вас не лише гостями університету, а й студентами нашого вишу.

Запрошую до академічного спілкування, співпраці та партнерства.

З повагою – ректор ДДПУ проф. Світлана Омельченко

 

ОголошенняОстанні новини

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.com

Шановний Вікторе Миколайовичу! 

  Шановний Вікторе Миколайовичу! Сердечно вітаємо Вас з ювілеєм! Нехай літа не стануть тягарем, Нехай душі не вигасне зірниця, Хай повниться до краю день за днем Добра і щастя золота криниця. Нехай життя наснаги додає Десятки літ ще мріяти, творити, Щоб Ви змогли усе життя своє В здоров'ї й радості багато літ прожити! Колектив кафедри української мови та літератури.  

Викладачі факультету спеціальної освіти самовдосконалюються в дистанційній роботі 

Ось і розпочато дистанційну роботу доцентом кафедри логопедії та спеціальної психології Кордонець В.В. зі студентами 4 курсу денної форми навчання факультету спеціальної освіти. Останні декілька тижнів нагадували написання кандидатської дисертації: увесь час біля комп’ютера, постійно здається, що можна дописати ще декілька завдань, ще трішки змінити лекційний матеріал, вигадати декілька тестів, створити презентацію, додати посилання і т.ін.

Онлайн-конференція до Дня поширення інформації про аутизм на факультеті спеціальної освіти 

2 квітня – Міжнародний день поширення інформації про аутизм. Саме в цей день відбувається багато акцій і флешмобів, щоб звернути увагу суспільства на цю проблему. Відмінністю таких заходів є те, що населення по усьому світу одягає щось блакитне на знак підтримки людей із аутизмом. Саме тому викладачі кафедри логопедії та спеціальної психології ДДПУ разом зі спеціалістами КЗ ДНЗ № 2…

Флешмоб «ФСО у блакитному» до Дня поширення інформації про проблему аутизму 

2 квітня – Міжнародний день поширення інформації про проблему аутизму. У всьому світі сьогодні одягають блакитне на знак підтримки людей із розладами аутистичного спектра.

На факультеті спеціальної освіти триває дистанційна робота із фахівцями-практиками 

31 березня у межах співпраці ДВНЗ «Донбаський державний педагогічний університет» із закладами загальної середньої освіти Мирноградської міської ради відбувся спільний онлайн-семінар-практикум учителів індивідуального навчання ЗЗСО №№ 1, 6, 10 за участю кандидата педагогічних наук, доцента кафедри логопедії та спеціальної психології факультету спеціальної освіти Вікторії Володимирівни Сильченко. Учасники заходу, опрацювуючи тему «Розвиток мовленнєвої компетентності учнів початкових класів із порушенням мовлення», розглянули…

Дистанційне навчання на кафедрі технологій спеціальної та інклюзивної освіти 

У період карантину викладачі кафедри технологій спеціальної та інклюзивної освіти активно оволодівають ефективною організацією дистанційного навчання студентів. Завдяки багатоплановості і широкому спектру новітніх онлайн-технологій з’являється можливість долати бар’єри вимушених карантинних заходів.

Онлайн засідання круглого столу із доцентом Сильченко Вікторією Володимирівною 

Педагогічні зустрічі – це завжди змістовно і цікаво. А онлайн зустріч, яка відбулася 26 березня у межах співпраці КЗ «Інклюзивно-ресурсний центр», закладів дошкільної освіти № 4 «Іскринка» та № 9 «Ромашка» Мирноградської міської ради та факультету спеціальної освіти ДВНЗ «Донбаський державний педагогічний університет», – унікальна нагода науковця, кандидата педагогічних наук, доцента Вікторії Сильченко поспілкуватися з досвідченими педагогами-практиками.

Науково-методичний семінар «Освітній простір: із сучасного – у майбутнє» 

20 березня 2020 року в конференцзалі Донбаського державного педагогічного університету відбувся науково-методичний семінар, проведений онлайн, «Освітній простір: із сучасного – у майбутнє», ініційований кафедрою української мови та літератури. Організаторами семінару стали доценти кафедри Колган Олена Володимирівна, Падалка Руслана Миколаївна та старший викладач кафедри Щербатюк Вікторія Станіславівна.

Шановна Тетяно Григорівно! 

Прийміть щирі й сердечні вітання з нагоди Вашого Ювілею! Ми знаємо Вас як працелюбну, енергійну, досвідчену колежанку, і разом із тим чарівну, ніжну, привабливу жінку – мати і берегиню своєї сім‘ї! У цей день, шановна Тетяно Григорівно, бажаємо Вам міцного здоров’я, довгих щасливих років життя, родинного затишку і тепла, душевної рівноваги та впевненості у майбутньому. Нехай Ваша самовіддана праця завжди…

Інтеграційні проекти за темою «Дерево життя» на факультеті ПТПО 

Упродовж останнього місяця зими у лабораторії декоративно-ужиткового мистецтва кафедри педагогіки і методики технологічної та професійної освіти факультету ПТПО під керівництвом Людмили Борисенко й за консультативної підтримки Світлани Борисової та Ольги Гріднєвої відбувалася підготовка до участі у Всеукраїнському конкурсі з писанкарства «Великодні писанки». Метою конкурсу є виявлення і підтримка обдарованої учнівської молоді, розвиток творчих здібностей у дітей та підлітків, залучення широкого…

На факультеті гуманітарної та економічної освіти святкували Міжнародний жіночий день!  

Студентки та колежанки із задоволенням приймали привітання від чоловіків - колег, одногрупників. Сюрпризів було чимало - це і відео-сюжет, створений спільними зусиллями чоловіків (педагогів та студентів), справжній парад повітряних кульок із музичними привітаннями зарубіжних партнерів від декана факультету Саяпіної С.А., гуморні конкурси та вікторини, солодощі з побажаннями! Разом нам було тепло, затишно, приємно та дуже весело.

«Славетні жінки України»: виставка в читальній залі факультету ПТПО 

Друкована книга назавжди залишиться цінністю і фактором культури. На початку весни особливою цінністю стають книги про її величність Жінку. «Славетні жінки України» – книжкова виставка під такою назвою діє протягом березня в читальній залі бібліотеки факультету початкової, технологічної та професійної освіти. Відкрита вона до Міжнародного дня прав жінок і миру і знайомить нас з іменами, біографіями, творчістю, мистецтвом тих жінок,…

На факультеті спеціальної освіти триває підготовка студентів до педагогічної практики 

Невід’ємною складовою процесу підготовки майбутніх корекційних педагогів на факультеті спеціальної освіти є педагогічна практика студентів бакалаврату у спеціальних школах: на другому курсі – у якості вихователя та на четвертому курсі – учителя початкових класів.

До дня народження Т.Г. Шевченка 

4 березня на факультеті спеціальної освіти відбувся урочистий захід, присвячений дню народження видатного українського письменника Тараса Григоровича Шевченка, твори якого відомі не лише в Україні, але й за її межами. У наш час не існує українця, який би не виріс на поезіях цього відомого класика, який протягом багатьох років залишається символом патріотизму та незламності. Кожного року ми вшановуємо пам'ять Тараса…

Літературний вечір 

3 березня з нагоди Всесвітнього дня письменника волонтери МСПЗ «Фенікс» та студенти спеціальності 227 Фізична терапія, ерготерапія знову завітали до Слов’янської спеціальної загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 23 Донецької обласної ради.

> 1 2 3 4 >