Вважаю, що мій обов’язок, як викладача, – відзначити тих студентів, які протягом семестру сумлінно ставилися до вивчення математики. Їхні практичні і самостійні роботи, доповнення до конспектів лекцій, реферати є зразком творчого підходу до навчання. Сподіваюся, що результати спільної роботи стануть у пригоді при вивченні інших навчальних дисциплін, написанні курсових робіт та реалізуються під час навчальних практик.

Відзнаки відповідних ступенів отримали студенти групи 2 ДОПО, які набрали необхідну для заліку кількість балів у встановлені строки. Щиро бажаю їм досягти нових висот!

О. Кошелєв, доцент кафедри ПМДтаІПО

01

20–22 січня 2021 року Польська Гуманітарна Акція (РАН) спільно з кафедрою прикладної психології факультету гуманітарної та економічної освіти Донбаського державного педагогічного університету продовжують проводити тренінг-семінар «Позитивне батьківство» для пізнання себе як батька та як дитини.

01

21 січня 2021 року на платформі Zoom відбулося online-засідання робочої групи, внутрішніх та зовнішніх стейкхолдерів щодо обговорення освітньої програми Психологія для студентів другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 053 Психологія.

01

21 січня 2021 року на факультеті педагогічної освіти та соціальної роботи Волинського НУ імені Лесі Українки розпочато комплексний кваліфікаційний екзамен випускників магістратури зі спеціальності 016 «Спеціальна освіта», де головою комісії призначено доктора педагогічних наук, професора, завідувача кафедри технологій спеціальної та інклюзивної освіти Донбаського ДПУ Дмитрієву Ірину Володимирівну.

Оригінально здати залік із фольклору і одночасно привітати усіх зі святами можливо. Проводити залікове заняття з дисципліни «Фольклор» у формі святкового дійства вже є традицією. І дистанційне навчання тому не завада. Колядки, щедрівки, посівальні пісні виконують студенти 1 У та 1 УА філологічного факультету.

Хочемо побажати від щирого серця, щоб усі дні цього року ви почувалися щасливими, радісними, повними сил і бажання жити. Нехай цього новорічного настрою та яскравих емоцій вистачить на цілий рік!

Сторінка 1 із 477