Шлях по сайту: Новини Результат співпраці українських економістів з польськими колегами

ДВНЗ Донбаський державний педагогічний університет

Результат співпраці українських економістів з польськими колегами

Друк

За результатами співпраці українських економістів з польськими колегами в Варшаві опубліковано монографію Economic transformation in ukraine: comparative analysis and european experience (Warsaw).

Серед авторів монографії Президент академії економічних наук України д.е.н., проф. Амоша О.І., віце-президент польсько-української парламентської групи парламенту Польщі, депутат Сейму Божена Камінська, президент Інституту розвитку міжнародної співпраці (Познань) - д.е.н. Квілінський О., декан факультету психології, економіки та управління Донбаського державного педагогічного університету.д.е.н., проф. Лазаренко Д.О. та інші.

Сучасний розвиток унітарних держав є результатом використання значних ресурсів, доступних для кожної економіки. Це має на увазі цілий ряд питань в економічній політиці щодо того, як використовувати ці ресурси раціонально, зберігаючи їх для майбутніх поколінь. Це виклик для всіх тих, хто несе відповідальність за економічний розвиток, забезпечення системних реформ, формування управлінської компетентності, раціоналізацію законодавства на центральному та місцевому рівнях.