Шлях по сайту: Новини Так тримати!

ДВНЗ Донбаський державний педагогічний університет

Так тримати!

Друк

Напередодні відзначення Дня фізичної культури та спорту України, проведення всеукраїнського спортивно-масового заходу «Всеукраїнський олімпійський урок» та у межах «Олімпійського тижня», який був проголошений Управлінням фізичної культури і спорту Донецької обласної державної адміністрації, у стінах нашого університету за сприянням керівництва університету, кафедри «Здоров'я людини і фізичного виховання» відбулося традиційне спортивне свято з першості серед факультетів у змаганнях «Веселі старти».

Метою проведення даного заходу було: сприяння утвердження пріоритетів ведення здорового способу життя; формування морально-вольових рис характеру (наполегливості, організованості, дисциплінованості, витримки та сміливості); розвиток почуття колективізму, дружби, взаємодопомоги, а також уміння узгоджувати інтереси та долати труднощі у студентів університету.

Студенти факультету психології, економіки і управління Смоляр М., Балковий М., Лопатін С., Забіра В., Переденко М., Вейкум А., Чаус О., Чернищова І., Ликова С. та Хімяк Є. з піднесеним настроєм брали участь у змаганнях, демонструючи, що вони хочуть здобути перемогу.

Захоплююча, емоційна боротьба в естафетах, які включали різноманітні спортивні вправи, принесла велике спортивне задоволення всім учасникам змагань. На спортивному майданчику панувала приємна, дружня атмосфера.

За підсумками всіх етапів змагань наша команда виборола перемогу – здобула трете місце.

Вітаємо наших спортсменів!!! Бажаємо їм подальших перемог та міцного здоров’я.

Вважаємо, що кожен, хто був учасником або вболівальником на цьому заході, отримав заряд енергії та позитиву.

Скорописова Л.І. – ст. викладач кафедри менеджменту факультету психології, економіки і управління.

  •