Шлях по сайту: Новини На факультеті психології, економіки і управління пройшов традиційний щорічний квест-тренінг для абітурієнтів

ДВНЗ Донбаський державний педагогічний університет

На факультеті психології, економіки і управління пройшов традиційний щорічний квест-тренінг для абітурієнтів

Друк

У суботу 25.11.2017 р. на факультеті психології, економіки і управління Донбаського державного педагогічного університету пройшов традиційний щорічний квест-тренінг для абітурієнтів "Перший крок до своєї професії". Близько ста осіб стали гостями факультету, серед яких учні-старшокласники з різних шкіл не тільки Слов'янська, але й Краматорська і Святогірська.

Під час вступної частини заходу з привітним словом виступив декан факультету психології, економіки та управління доктор економічних наук, професор Лазаренко Д.О., учні побачили відеофільм про діяльність факультету. У кінці вступної частини заходу представники кафедри прикладної психології провели для запрошених психологічний тренінг.

Ключовим моментом зустрічі був багатоетапний квест-тренінг. Учні мали змогу на невеличкий час відчути себе у ролі менеджерів з персоналу, фінансових директорів, економістів, бухгалтерів, маркетологів, психологів тощо під час роботи віртуального підприємства. Кожен з учасників, який пройшов всі етапи отримав атестацію від комісії. Декан факультету Лазаренко Д.О. особисто поспілкувався з кожним учнем під час нагородження сертифікатами. Крім того, батьки, вчителі, директори шкіл, що прийшли з учнями на цей захід отримали консультації щодо особливостей вступної кампанії 2018 р.

  •