Шлях по сайту: Новини Олімпіада з педагогіки на факультеті фізичного виховання

ДВНЗ Донбаський державний педагогічний університет

Олімпіада з педагогіки на факультеті фізичного виховання

Друк

На минулому тижні, на факультеті фізичного виховання була проведена олімпіада з педагогіки серед студентів 3-го курсу, викладач – доцент Крутогорська Н.Ю.

Метою проведення олімпіади було виявлення найкращого знавця з педагогічної теорії, усвідомлення значущості науки педагогіки як одної з провідних наук педагогічного вишу для майбутніх педагогів, підвищення престижу педагогічної професії.

У змаганнях взяли участь п’ять студентів: Савченко Наталія, Оспіщева Катерина, Барда Олексій, Сидоренко Дарина, Щерчук Костянтин. До складу журі, окрім нашого викладача, кандидата педагогічних наук, доцента кафедри педагогіки Крутогорської Наталії Юріївни, був запрошений декан фізичного виховання, кандидат педагогічних наук, доцент Холодний Олександр Іванович, заступник декана, кандидат педагогічних наук, доцент Мусхаріна Юлія Юріївна. А до виявлення глядацьких симпатій були запрошені всі студенти курсу.

На олімпіаді були представлені два етапи: теоретичний і практичний.

Перший, теоретичний етап, був спрямований на перевірку глибини знань студентів-учасників з історії педагогіки, теорії навчання, теорії виховання. Перше місце на цьому етапі посіла Оспіщева Катерина. Другий етап містив творчі завдання у форматі самопрезентацій, студенти готували відео, презентували розповіді про себе і свою майбутню професію, а також обговорювали педагогічні ситуації, які були створені на реальних подіях шкільного життя і представлені у відео-матеріалах. На другому етапі перше місце посіла Савченко Наталія.

Виступи учасників із самопрезентацією були дуже яскравими та вражали своєю оригінальністю. Студенти-конкурсанти добре впорались із вирішенням педагогічних ситуацій, продемонстрував при цьому добрі знання з педагогіки, показали вміння акторської майстерності. Яскраві виступи виявились у Костянтина Щерчука, Савченко Наталії, Барди Олексія; найкращими в аналізі педагогічних ситуацій стали Оспіщева Катерина, Сидоренко Дарина.

Загальні результати виявили однакову кількість балів у студентів Савченко Наталії, Оспіщевої Катерини, Барди Олексія, Щерчука Костянтина, Сидоренко Дарини. Ці студенти були запрошені на загальноуніверситетську олімпіаду.

  •