Шлях по сайту: Новини З коханням в серці

ДВНЗ Донбаський державний педагогічний університет

З коханням в серці

Друк

День Святого Валентина – свято, яке відзначається кожного року 14 лютого. Кохання завжди надихало поетів, художників і музикантів на створення шедеврів. Про це прекрасне, але в той же час, найзагадковіше почуття існує багато чарівних легенд, обрядів і традицій. Одним із таких свят є День Святого Валентина, яке пов’язане із зворушливою історією закоханих.

Цього року також на факультеті психології, економіки та управляння відбулися святкування Дня закоханих. Студенти 3 курсу спеціальності «Психологія» заздалегідь підготувалися до цього особливого дня та доклали зусиль, аби зробити його яскравим і незабутнім.

Ще до початку занять у холі на сьомому поверсі прикрасили яскравими кульками, кольоровими сердечками та святковими вітальними стіннівками з побажаннями любові, щастя, вірних друзів. Студента Чаус Оксана та Чернишова Ірина проявили свої творчі здібності та зробили композицію з двох сердець з символічною назвою «Серце кохання», де кожен бажаючий міг сфотографуватись, а також освідчитись у коханні своїй другій половинці. Студенти та викладачі із захопленням фотографувались на фоні «Серця кохання».

В цей день працювала святкова пошта, де кожен міг надіслати «Валентинку» з теплими словами своїй другій половинці та будь-якій людині, якій хотів виразити свої щирі почуття, добрі слова та побажання. Допомогли зберегти анонімність цих послань та швидко доставити до адресата – крилаті ангели Купідони. Свято супроводжувалося роматичною та ліричною музикою.

У цей святковий день хочу побажати здійснення ваших мрій, вірних друзів, любові, щастя і добра!

Доцент кафедри психології Л.М. Дейниченко

  •