Шлях по сайту: Новини ДДПУ Новини День педфаку

ДВНЗ Донбаський державний педагогічний університет

День педфаку

Друк

19 вересня відбувся День педфаку. У програмі цього заходу було передбачено піший перехід від корпусу факультету до парку Слов’янського курорту, який разом зі студентами здійснили: заступник декана І. В. Трубник, доценти Є. Ю. Пліско, С. А. Іванчук, А. С. Брусенко, аспіранти Г. В. Беліченко та А. А. Вознюк.

А на курорті на студентів очікував обід на свіжому повітрі – у цьому році це був «педфаківський» плов. Приготування очолила доц. Н. А. Коношенко. Їй допомагали студенти-магістри Ганна Гарбуз та Ірина Кіс. Готували та згадували про те, скільки «сліз було пролито» у гуртожитку під час нарізання кількох кілограмів цибулі та скільки зусиль було покладено на нарізання моркви.

Яскравою подією свята був веселий та гучний стартін, для проведення якого спеціально було привезено на галявину генератор (окрема подяка за це доц. Г. В. Калмикову). Запальна музика створила необхідний настрій для танцювального батлу, у якому взяли участь усі студенти та викладачі. До стартіну залучилися декан факультету С. В. Коношенко, завідувачка кафедри практичної психології Е. А. Панасенко, заступник декана І. В. Трубник, доценти Н. А. Коношенко, А. С. Брусенко, аспірант, куратор А. А. Вознюк та ін.

Упродовж заходу працювали різноманітні ігрові зони (волейбол, бадмінтон та ін.), де кожен міг знайти цікаве для себе заняття.

Завершення заходу було також яскравим – імпровізований фестиваль студентської пісні, до якого готувалися заздалегідь. Студенти разом із кураторами залюбки співали сучасних пісень під дружні оплески. У заході взяли участь 125 студентів денного відділення та 20 викладачів і співробітників випускових кафедр. Підготовкою та організацією свята займалися члени студентського парламенту – Дар’я Давидова, Олександра Чубкова, Ельміра Чепіга, Ольга Ємцева, Римма Герасіна, Анна Давимука, Єлизавета Сбітнєва та ін. у тісній співпраці з викладачами та співробітниками факультетських кафедр.

Висловлюємо вдячність адміністрації ландшафтного парку «Слов’янський курорт» за дозвіл на проведення нашого свята на території парку, усім організаторам та учасникам!

Вітаємо з Днем педфаку!

 

Оголошення